Czech English German Russian Spanish

Kapilární rohože

rohoze.jpg, 21 kB

Unikátní systém podlahového, stěnového a stropního vytápění a chlazení. Kapilární rohože G-TERM využívají tisíce let v přírodě ověřenou „technologii“. Inspirují se u rostlin, živočichů či lidského těla, které využívají pro vnitřní rozvádění tekutin hustou síť jemných kapilár. Dokáží se tak rychle přizpůsobit změně teploty.

Charakteristika
- topí i chladí
- použití v podlaze, ve stěně, na stropě
- levný provoz
- zdravé prostředí
- jednoduchá montáž

PODROBNÝ POPIS

- revoluční řešení inspirované přírodou
KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM jsou revolučním řešením vytápění a klimatizace místností. Využívají však desítky tisíc let v přírodě ověřenou „technologii“. Inspirují se u rostlin, živočichů či lidského těla, které využívají pro vnitřní rozvádění tekutin hustou síť jemných kapilár. Dokáží se tak rychle přizpůsobit změně venkovní teploty. Právě princip jemných kapilár se v průběhu evoluce prosadil jako ideální systém regulace tepla organismů. Tento systém využívají i KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM.


- zdravé prostředí pro Vaše děti i pro Vás
KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM vytvářejí díky své jedinečné konstrukci zcela přirozené a zdravé prostředí pro Vaše děti i pro Vás. Pracují na principu tiché klimatizace – zcela bez hluku, bez pohybu vzduchu a tím bezprašně. Malý rozestup kapilár zaručuje rovnoměrnou teplotu povrchu a tím i příjemné a přirozené prostředí v místnosti. Budete se tak cítit dobře při práci i odpočinku.


- topí i chladí
KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM jsou ideální pro vytápění místností v zimě i jejich klimatizaci v létě. Jsou tenké, proto se ukládají těsně pod povrch stěn. Reagují tak na požadované změny teploty téměř okamžitě. Díky tomu se místnosti rychle zahřejí či ochladí.


- kdekoli – v podlaze, ve stěně, na stropě
KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM můžete díky jejich univerzálnosti umístit do podlahy, stěn či stropů. Jsou lehké, proto je možné je použít i pro jakékoli moderní stropní konstrukce. Mohou tak fungovat jako topení i chlazení.


- pro nový dům i jeho rekonstrukci
KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM můžete využít nejen při stavbě nového domu, ale i při jeho rekonstrukci. Mají malou konstrukční výšku a proto zabírají jen minimální prostor ve stěně. Tím, na rozdíl od jiných systémů, zbytečně nezmenšují místnosti.


- geniálně jednoduchá montáž
Montáž KAPILÁRNÍCH ROHOŽÍ G-TERM je díky našemu patentu geniálně jednoduchá. Rohože vložíte do speciálně upravených desek, na které ihned nalepíte například dlaždice.


- výrazně rychlejší výstavba
Pokud při instalaci KAPILÁRNÍCH ROHOŽÍ G-TERM do podlahy využijete speciálně upravené desky, nebudete potřebovat žádnou vodu, žádné beton ani žádné zedníky. Díky tomu zkrátíte dobu montáže podlah až o 6 týdnů. To je ideální řešení především pro montované rodinné domy.


- šetří kapsu
KAPILÁRNÍ ROHOŽE G-TERM se instalují těsně pod povrch, proto nepotřebujete silnou vrstvu betonu. Tím ušetříte. Místnosti se navíc při výstavbě ani rekonstrukci zbytečně nezmenšují.